Hledání v databázi receptů

Nej recepty


Na stránce Nejrecepty naleznete pět žebříčků receptů. Žebříčky jsme sestavili pro pohodlné brouzdání v receptech pro chvíle, kdy zrovna nehledáte konkrétní jídlo, ale spíše jenom tak okukujete, kde hledat inspiraci. Všechny žebříčky aktualizujeme minimálně jednou za den a níže naleznete, v čem přesně spočívají nej receptů v žebříčcích.Nejnovější recepty
V žebříčku nejnovějších receptů naleznete veškeré recepty chronologicky seřazené od nejnovějších receptů k těm nejstarším tak, jak byly jednotlivé recepty postupně přidávány na web.
Nejlépe hodnocené recepty
V žebříčku nejlépe hodnocených receptů naleznete seřazené podle průměrných hodnocení udělených jednotlivým receptům Vámi, návštěvníky tohoto webu. Na prvních místech žebříčku samozřejmě naleznete recepty, které nasbíraly nejlepší hodnocení, naopak na konci žebříčku jsou recepty, které dosud žádné hodnocení nezískaly.

Nejčastěji vařené recepty
Nejčastěji vařené recepty jsou seřazeny podle počtu uvaření jednotlivých receptů návštěvníky webu, kdy první místa obsadily recepty, které jste uvařili nejvícekrát a na posledních místech naleznete recepty, které dosud nikdo neuvařil.
Nejoblíbenější recepty
Žebříček nejoblíbenějších receptů jsme sestavili podle počtu zobrazení jednotlivých receptů tak, že na vrcholu žebříčku nejoblíbenějších receptů naleznete recepty, u kterých jsme zaznamenali nejvyšší počet zobrazení a naopak žebříček uzavírají recepty, které možná teprve na svého prvního čtenáře čekají.

Nejaktuálnější recepty
Nejaktuálnější recepty jsou jakousi obdobou receptů nejoblíbenějších, pouze s tím rozdílem, že vyhodnocujeme celkový počet zobrazení daného receptu, ale zajímá nás pouze počet zobrazení receptu za poslední týden. To nám umožňuje nabídnout Vám přehled jídel, která vaříte v tomto období a do žebříčku více promítnout sezóní vlivy na naše vaření.