Hledání v databázi receptů


Přehled novinek na webu

Počet přečtení článku: 12409
(od 03.08.2010)

Záznamů: 1-30 z celkem 33   Začátek | Předchozí | Následující | Konec


01.03.2012 Máme vítěze dalšího kola Zlaté vařečky a už začíná kolo nové. Tentokrát budeme soutěžit nejenom o věcné ceny, ale také o finanční prémii 3000 Kč

08.02.2012 V soutěži o ceny došlo po dohodě s hlavním sponzorem ke změně v cenách. Za první místo v únorovém kole získá výherce kávovar Russell Hobbs z produktové řady Stylis. Původní cenu topinkovač Russel Hobbs, také z řady Stylis získá soutěžící, který se umístí na druhém místě. Doplnili jsme také cenu pro umístění na třetím místě, kterou je Těstovinová kuchařka.

06.02.2012 U kuchařek jsme doplnili možnost měnit po vložení název kuchařky i její popis. Dále jsme provedli menší designové změny na stránce s komentáři k receptům.

07.01.2012 Upravili jsme uživatelské kuchařky, a to tak, že jsme v přehledu kuchařek doplnili náhled fotografie jednoho receptů zařazeného do kuchařky. Náhledy fotografií jsme doplnili i k receptům zařazeným do jednotlivých kuchařek. Zároveň jsme do kuchařek doplnili stránkování.

31.12.2011 Máme před sebou poslední hodiny klání o ceny v soutěži zlatá vařečka a přichází čas příprav prvního kola soutěže v roce 2012. Pro lednové kolo soutěže kulinářských nadšenců jsme připravili nová pravidla a také zajímavou cenu pro vítěze.

30.12.2011 Upravili jsme formulář pro vkládání fotografií receptů. Nově je ve formuláři možnost napsat i krátký popis k fotografii, dále byl do formuláře doplněn pro přehlednost název receptu, ke kterému je fotografie vkládána a náhledy posledních fotografií, které byly k receptu vloženy. Po úspěšném vložení fotografie k receptu se nově zobrazí náhled vložené fotky a také odkaz na vložení další fotky. Na hlavní stránce webu jsme změnili zobrazování posledních fotografií k receptům tak, že se vždy zobrazují pouze hlavní fotky receptů (první vložená fotografie).

22.12.2011 Dnes ve 23:05 h jsme na receptech zaznamenali první 1.000.000 návštěvníků od založení webu. Děkujeme za Vaši přízeň.

21.12.2011 Na Vaše přání jsme vytvořili nový formulář pro úpravu vloženého receptu. Recepty je možné upravovat až do jejich schválení administrátorem.

01.12.2011 Pro prosincové kolo soutěže jsme upravili pravidla a bodové hodnocení. Tentokrát soutěžíme o stylový kávovar Dolce Gusto, keramickou pánev, čajový set a opět o těstovinovou kuchařku.

20.11.2011 Opět soutěžíme o ceny, tentokrát o knihu TĚSTOVINY - moderní kuchařka, kterou získá výherce listopadového kola soutěže Zlatá vařečka. Také jsme upravili vzhled soutěžní stránky a věříme, že také zpřehlednili.

19.11.2011 V diskusním fóru o vaření jsme doplnili nové tématické okruhy.

18.11.2011 Ve výpise receptů jsme doplnili náhledy fotografie receptů, pokud je k danému receptu fotografie vložena. Dále jsme upravili design této stránky.

16.11.2011 Pro zpestření chvil strávených na receptech na dobroty jsme připravili stránku s online hrami o vaření.

20.07.2011 Pro pohodlnější orientaci na webu a vyhledávání receptů jsme do záhlaví stránek doplnili vyhledávací formulář. Zároveň jsme upravili výsledky vyhledávání tak, že se výsledky řadí dle relevance k vyhledávanému dotazu s upřednostněním shody v názvu receptu. Vyhledávání probíhá jak v názvech recptů, tak v postupu přípravy a ingrediencích.

09.04.2011 Nalezli jste zde zajímavý recept a chcete se o něj podělit s přáteli? Nyní není nic snadnějšího - stačí na stránce s receptem kliknout na červenou ikonu s obálkou, vyplnit ve formuláři svoji mailovou adresu a adresy až pěti příjemců a recept mailem odeslat.

03.04.2011 Pro Vaše pohodlí jsme vytvořili novou funkci - tisk receptu, která vytvoří pdf verzi stránky s receptem, která však obsahuje pouze samotný recept a výborně se hodí k vytištění a založení do domácí kuchařky :-). Tiskovou verzi receptu vytvoříte stiskem ikonky tiskárny v pravé horní části stránky s receptem.

12.03.2011 Zavedli jsme novou funkci Uvaření receptu - pokud jste recept uvařili, stačí kliknout na tlačítko uvařeno pod receptem a do databáze se zapíše informace o úspěšném uvaření receptu. V případě, že je recept alespoň jednou uvařen, zobrazuje se nově na stránce s receptem informace o tom, kolikrát byl recept uvařen. Zároveň jsme vytvořili novou stranku uvařené recepty, na které se můžete podívat, která jídla ostatní uvařili v poslední době.

09.03.2011 U nově vkládaných receptů jsme doplnili možnost zadat i národní kuchyni, ze které recept vychází. Do budoucna samozřejmě doplnění vyhledávání v receptech právě podle podle národní kuchyně.

08.03.2011 Upravili jsme stránku s formulářem pro vložení nového receptu tak, že nyní může recept vložit i neregistrovaný návštěvník webu tak, že spolu s vložením receptu proběhne zrychlená registrace a přihlášení na web.

07.03.2011 V uživatelských profilech jsme na záložce Aktivity na webu doplnili údaj o počtech vložených fotografií, počtu vložených komentářů k receptům a kuchařkám a také novou záložku Kuchařky, na které se zobrazuje seznam kuchařek uživatele.

03.03.2011 Vytvořili jsme novou stránku s kulinářskými odkazy a budeme se snažit co nejdříve stránku proměnit v kompletní rozcestník webů souvisejících s vařením.

28.02.2011 Pro Vaše pohodlí jsme vytvořili možnost uspořádání receptů do kuchařek. Takto si můžete oblíbené recepty vložit do vlastních kuchařek, kde je budete mít vždy při ruce :-)

19.02.2011 Pro větší přehlednost jsme změnili uspořádání stránek s jednotlivými recepty. Novinkou je možnost ohodnocení receptu, a to i pro nepřihlášené návštěvníky. Facebookoví nadšenci navíc mají nově u každého receptu tlačítko To se mi líbí :-)

14.02.2011 Opravili jsme chybu stránkování v seznamu receptů, díky které nebylo možné listovat jednotlivými kategoriemi receptů.

13.02.2011 Pro větší přehlednost jsme připravili novou stránku fotogalerie jídel a nápojů, na které jsou snadno dostupné všechny fotografie z jednotlivých receptů.

12.02.2011 Provedli jsme drobné grafické úpravy stránek a na hlavní stánku webu jsme do pravé dolní části doplnili sociální plugin Facebooku.

17.09.2010 Byl zpřehledněn přihlašovací formulář a přepracována navigace v diskusním fóru, kdy byly odkazy na vložení nového témata, nastavení funkcí webu a otevření témata s názory a připomínkami k webu přesunuty do pravého sloupce a zpracovány jako tlačítka.

05.09.2010 V přehledu receptů byla doplněna možnost filtrovat recepty podle jejich zařazení (např. Saláty, Těstoviny, ....).

04.09.2010 Na webu byla spuštěna soutěž Zlatá vařečka, ve které můžete v měsíci září 2010 vyhrát kvalitní teflonovou pánev Tefal Thermo-Spot.

24.08.2010 Byl doplněn formulář pro vložení nového receptu. Vkladatel receptu má také nově možnost přidat k receptu fotografii.
Komentáře návštěvníků

+ vložit nový komentář


K tomuto článku dosud nebyl vložen žádný komentář

Nejnovější recepty


Jogurtový koláč s třešněmi a levandulí
Jahodovo-rebarborová přesnídávka
Borůvkový ledový čaj s bublinkami
Svěží malinová limonáda s mátou
Tradiční ledová káva
Jahodová ledová káva
Snídaňový jogurt s kroupami a ovocem
Mrkvové smoothie s jogurtem, mangem a banánem
Čekanková chuťovka
Houbové ragú s vepřovým plátkem
Jarni pomazanka Andrzej
Tukožroutská polévka
Dušená kolínka
Švédský koláč
Mrkvová polévka se sýrem
Zelné bramboráky
Hovězí se zeleninou
Zapékané špagety se třemi druhy sýra
Chlebová cmunda
Ropucha v díře - párky v těstíčku
Jemné kuře
Jablkovec aneb falešný štrůdl
Sladké pokušení
Pórková omáčka s těstovinami
Čínské jednohubky v těstíčku
Tousty
Fazole se zbytky
Dušená zelenina s rýží a kuřetem
Kuřecí kousky s chilli a hořčicí
Rychlá jehla


Poslední související příspěvky v diskusním fóru