Hledání v databázi receptů


Zásady ochrany osobních údajů

Tyto internetové stránky shromažďují následující informace o návštěvnících stránek:

1. Povinné údaje, které jsou vyžadovány při registraci: nick, e-mail, heslo. Registrací dáváte souhlas se zveřejněním nicku, e-mailová adresa je primárně nastavena jako skrytá a její zobrazení můžete povolit v nastavení stránek. Provozovatel webu se zavazuje neposkytnout e-mailovou adresu uživatele třetí osobě.

2.Informace, které jsou nepovinné, a které uživatelé poskytují dobrovolně. Tyto dobrovolně poskytnuté informace nemusíte vyplnit a pokud je vyplníte, souhlasíte s jejich zobrazením na internetu.

3. Pasivně shromažďované informace, (tj. obdrženy, aniž byste aktivně zadali informace) za použití různých technologií a způsobů jako například Internet Protocol adres, cookies, Internet Tags apod. Tyto informace zvyšují komfort užívání stránek a zároveň poskytují ostatním uživatelům přehled o aktivitách přihlášených uživatelů na webových stránkách (zejména informace o posledním přihlášení, době ztrávené na webu, navštívených stránkách a o aktivních úkonech, jako jsou vložení článku, příspěvku ve fóru, .....).

4. Vyhledávací pole na těchto webových stránkách („Vyhledávací pole“) přináší Google Inc. ("Google"). Berete na vědomí a souhlasíte s tím, že na vaše využívání vyhledávacího pole se vztahují zásady ochrany osobních údajů Google (umístěné na adrese www.google.cz/privacy.html), a že použitím vyhledávacího pole udělujete společnosti Google souhlas s používáním osobních údajů v souladu s jejími zásadami ochrany osobních údajů.

5. Některé údaje mohou být zveřejněny na "Partnerských webech", kterými jsou zejména: www.aquapage.cz, www.aquapage.eu, www.foxymonk.com a www.batole.eu.